Dyżury lektorskie 2017/2018, Adresy mailowe | Studium Języków Obcych

Dyżury Lektorskie semestr letni 2017/2018 - Plany

SJO
piątek, 24 listopada 2017 roku, 11:34

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

wtorek

godz.9 45- 11 15 WFIL sala 4.11

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz.12 45 - 13 15 WNS sala S342

godz 13 00 - 14 00 WNS sala S342

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

wtorek

czwartek

godz. 11.15-12.00 WE pok. 605

godz. 11.15-12.00 WE pok. 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

czwartek

godz .11 15 - 12 45 WE sala 605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz.13 00 - 13 45 WNS sala S421

godz 13 00 - 13 45 WNS sala S421

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

wtorek

godz.12 00 - 13 30 WBiol Sala B 200

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz.14 30 - 15 15 WE sala 624

godz 11 15 - 12 00 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

środa

godz.11 10 - 12 40 WPiA sala 1026

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9 15 - 10 00 i  11 30 - 12 15 WMFiI sala 52

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęć w roku 2017/2018

 

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

wtorek

godz.9 45 - 11 15 WPiA sala 2015

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz.13 00 - 13 45 WHist sala 109

godz 10 45 - 11 30 WNS sala S421

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz.14 00 - 15 00 WGeogr sala 502

godz 14 00 - 14 30 WGeogr sala 504

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

piątek

godz.12 15 - 13 45 WNS sala 421

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

piątek

godz.11 30 - 13 00 WNS sala S421

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

poniedziałek

godz. 11.30-12.00 i 15.00-16.00 WPiA s. 1025

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

wtorek

godz.11 00 - 12 30 WPiA sala 1026

Gorczyńska Ilona

i.gorczynska@ug.edu.pl

czwartek

piątek

godz 13 45 - 14 30 WMFiz sala 327 lub 138

godz 11 15 - 12 00 WE sala 510 lub 608

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz.15 00 - 15 45 WMatFiz sala 138

godz 15 00 - 15 45 WMatFiz sala 138

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz.7 15 - 8 00 WPiA sala 1025

godz 7 15 - 8 00 WPiA sala 1025

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

środa

godz.8 20 - 9 50 WNS sala S421

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz. 9 00 - 9 45 WZ sala 410

godz 9 00 - 9 45 WNS sala C103

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

czwartek

godz. 11 00 - 12 30 WPiA sala 1025

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

wtorek

godz. 11.15-12.45 WE pok. 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz.16.00 - 16.45 WNS sala B114

godz 11.30 - 12.15 WHist sala 2.13

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz.13 00 - 13 45 WFIL sala 4.30

godz 10 45 - 11 30 WE sala 605

Klipo Wanda

wanpo@gnu.univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz.14 00 - 15 00 WHist sala 4.11

godz 9 30 - 10 00 WE sala 606

Kmieć – Sabura Jolanta

sjojks@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.13 15 - 14 45 WPiA sala 1026

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz.16 45 - 17 30 WNS sala 333

godz 16 45 - 17 30 WNS sala 333

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz.10 45 - 11 30 WE sala 628

godz 10 45 - 11 30 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

czwartek

godz.15 15 - 16 45 WNS sala S410

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

wtorek

godz. 9 45 - 11 15 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.13 30 - 15 00 WMFiz sala 138

Kudlik-Jędruch Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

wtorek

godz.13 00 - 14 30 WE sala 626

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

wtorek

godz.13 30 - 15 00 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

środa

czwartek

godz.7 15 - 8 00 WPiA sala 1025

godz 7 15 - 8 00 WPiA sala 1025

Kwiatek Małgorzata

sjomkw@ug.edu.pl 

środa

czwartek

godz.10 15 - 11 00 WMatFiz sala 138

godz 16 30 - 17 15 WCHem sala C314

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

poniedziałek

wtorek

godz.16 30 - 17 15 WNS sala S342

godz 11 15 - 12 00 WE sala 607

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz.11 00 - 11 45 WPiA sala 1026

godz 11 00 - 11 45 WPiA sala 1026

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 10 45 - 11 15 WE sala 628

godz 14 15 - 15 00 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz.11 15 - 12 00 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

wtorek

godz.9 00 - 10 30 WNS sala C 202

Mechlińska - Pauli Monika

m.mechlinska-pauli@ug.edu.pl

środa godz 13 45 - 15 15 WBiotech sala 040

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

piątek

godz. 10 00 - 11 30 WE sala 607

Michałowska Mirosława

sjomm@ug.edu.pl

wtorek

godz. 9 45 - 11 15 WOceno sala 502

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.13 00 - 14 30 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

środa

godz.10 00 - 11 30 WNS sala S421

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

czwartek

godz.13 45 - 15 15 WMatFiz sala 138

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz.8 15 - 9 00 WBiotech sala s 31

godz 11 15 - 12 00 WCHem sala C314

Musielska Iwona

sjoimu@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz.11 15 - 12 00 WE sala 626

godz 11 15 - 12 00 WE sala 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

poniedziałek

piątek

godz 13 45 - 14 30 WMFiz sala 138

godz 13 45 - 14 30 WMFiz sala 138

Niska Marie

m.niska@ug.edu.pl     sjomn@ug.edu.pl

piątek

godz. 10 00 - 11 30 WE sal 618

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.10 50 - 12 05 WPiA sala 1026

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

poniedziałek godz 14 15 - 15 45 WNS sala A 201

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.14 30 - 16 00 WB sala B300

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

wtorek

piątek

godz.14 30 - 15 00 WE sala 624

godz 11 15 - 12 15 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

czwartek

godz 11 00 - 12 30 WPiA sala 1025

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz.11 00 - 11 45 WHist sala 97

godz 9 30 - 10 15 WPiA sala 1026

Raciniewska Małgorzata

malgorzata.raciniewska@ug.edu.pl

wtorek godz. 11.30- 13.00 WCh s. 314

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

wtorek

godz. 9 45 - 11 15 WE sala 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

wtorek

godz.13 15 - 14 45 WFIl sala 0.24

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

poniedziałek

czwartek

godz.11 30 - 12 15 WE sala 628

godz 8 45 - 9 30 WHIst

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

piątek

godz.8 00 - 9 30 WHist sala 4.11

Skiba Renata

renata.skiba@ug.edu.pl

wtorek godz. 9.35-11.05 WH s. 4.33

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

poniedziałek

środa

godz.18 - 18 45 WFil sala 156

godz 18 - 18 45 WFil sala 156

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.11 30 - 13 00 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

poniedziałek

godz. 13.00-14.30 WH s. 2.2

Swebocka Alina

sjoas@ug.edu.pl

wtorek

środa  W DNIU 22.11.17 DYŻUR ODBĘDZIE SIĘ NA WYDZIALE EKONOMICZNYM, GODZ. 11.15-12.00 POK. 603

godz.11 30 - 12 15 WE sala 603

godz 11 15 - 12 00 WPiA sala 1026

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.13 15 - 14 45 WHist sala 2.13

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

poniedziałek

wtorek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 628

godz 10 45 - 11 30 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

hanna.szpilczynska@ug.edu.pl

środa

piątek

godz.13 15 - 14 00 WE sala 628

godz 12 15- 13 00 WNS sala C201

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz.11 15 - 12 00 WE sala 605

godz.11 15 - 12 00 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

poniedziałek

piątek

godz 11 15 - 12 00 WZ sala 119

godz. 11 00 - 11 30 WPiA sala 1025

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

wtorek

czwartek

godz 13 00 - 13 45 WE sala 621

godz 11 15 - 12 00 WNS sala C 104

Tuczyńska Joanna

joanna.tuczynska@ug.edu.pl

środa

godz. 13 15 - 14 45 WNS  sala D 210

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

czwartek

godz.10 00 - 11 30 WMatfiz sala 138

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

poniedziałek

godz.16 00 - 17 00 WE sala 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

Nie prowadzi zajęc w semestrze 2017/2018  

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

wtorek

środa

godz 9 30 - 10 15 WHis bielańska sala 65

13 45 - 14 30 WBiotechnol sala 031

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

środa

godz. 11 15 - 12 45 WHis sala 2.3

 

 

Plany Zajęć
ZałącznikWielkość
PDF icon andrzejewski_piotr.pdf338.2 KB
PDF icon barczewski_wojciech_.pdf199.69 KB
PDF icon berger_izabela.pdf328.94 KB
PDF icon bialostocka_marcinkiewicz.pdf199.35 KB
PDF icon blaszkowska_agnieszka.pdf216.49 KB
PDF icon broniewska-lenarczyk_magdalena.pdf201 KB
PDF icon cich_iwona.pdf339.32 KB
PDF icon chmielewska_joanna.pdf196.68 KB
PDF icon dulska_anna.pdf196.84 KB
PDF icon duzynska_violetta.pdf207.05 KB
PDF icon gagan_david.pdf194.14 KB
PDF icon gagan_marianna.pdf195.01 KB
PDF icon gawin_monika.pdf189.01 KB
PDF icon gladys_bernuy_kotlenga.pdf198.9 KB
PDF icon golata_chojnowska_.pdf127.59 KB
PDF icon gorczynska_ilona.pdf225.44 KB
PDF icon grzelczak_henryk.pdf345.54 KB
PDF icon janiak-sieniawska_anna_.pdf340.02 KB
PDF icon jedrzejak_danuta.pdf196.63 KB
PDF icon judycka_zofia.pdf352.5 KB
PDF icon kaczmarek_wieslawa.pdf193.27 KB
PDF icon kalwasinska_anna.pdf60.73 KB
PDF icon karas_alicja.pdf197.24 KB
PDF icon kaufhold_joanna.pdf200.7 KB
PDF icon klipo_wanda.pdf198.27 KB
PDF icon kmiec_sabura_jolanta.pdf334.66 KB
PDF icon komorowska_magdalena.pdf198.82 KB
PDF icon konkolewska_lucyna.pdf195.17 KB
PDF icon kortas_katarzyna.pdf193.92 KB
PDF icon krzywanska_frankowska.pdf129.01 KB
PDF icon kubica_alicja.pdf195.26 KB
PDF icon kudlik-jedruch_malgorzata.pdf198.83 KB
PDF icon kuleta_rafala.pdf194.35 KB
PDF icon kupper_lucyna.pdf118.68 KB
PDF icon kwiatek_malgorzata.pdf284.32 KB
PDF icon kwiatkowska_bozena.pdf198.23 KB
PDF icon landsman-kwapinska_joanna.pdf330.96 KB
PDF icon lubich-pyrzowska_barbara.pdf198.6 KB
PDF icon luczak_anna.pdf329.31 KB
PDF icon makara_joanna.pdf193.65 KB
PDF icon mechlinska_pauli_monika.pdf201.26 KB
PDF icon mezenska_iwona.pdf200.49 KB
PDF icon michalowska_mira.pdf200.77 KB
PDF icon miodonska_ewa.pdf334.05 KB
PDF icon moran_magdalena.pdf194.26 KB
PDF icon moszczynska_janicka_irena.pdf343.47 KB
PDF icon mrozek_ewa.pdf111.8 KB
PDF icon musielska_iwona.pdf194.93 KB
PDF icon niklas_katarzyna.pdf195.12 KB
PDF icon niska_marie.pdf193.18 KB
PDF icon olczyk_przemyslaw.pdf623.94 KB
PDF icon olszewska_krystyna.pdf330.48 KB
PDF icon pakalska_emilia.pdf198.17 KB
PDF icon pawlowska_beata.pdf197.89 KB
PDF icon pettke_elwira.pdf191.36 KB
PDF icon puzyrewska-deja_joanna.pdf335.94 KB
PDF icon raciniewska_malgorzata.pdf196.6 KB
PDF icon radzikowski_piotr.pdf195.15 KB
PDF icon rougier_nicolas.pdf197.09 KB
PDF icon ruta_adriana.pdf503.4 KB
PDF icon sajewicz_marek.pdf328.38 KB
PDF icon skiba_renata.pdf186.73 KB
PDF icon stanek-kozlowska_marzanna.pdf194.55 KB
PDF icon stefanska_ulanowska_grazyna.pdf197.78 KB
PDF icon stelmasiewicz_maria.pdf184.55 KB
PDF icon swebocka_alina_sem._zimowy.pdf194.79 KB
PDF icon szabala_andrzej.pdf196.26 KB
PDF icon szczepaniak_malgorzata.pdf117.53 KB
PDF icon szpilczynska_hanna.pdf195.82 KB
PDF icon szymianiec_agnieszka.pdf340.54 KB
PDF icon sliwinska_izabela-_plan_zajec_2017-18.pdf72.97 KB
PDF icon tomaszewska_anna.pdf272.3 KB
PDF icon tuczynska_joanna.pdf338.99 KB
PDF icon walowski_zbigniew.pdf115.43 KB
PDF icon warnke_anna.pdf355.09 KB
PDF icon zaleska_joanna.pdf421.98 KB
PDF icon zawisza_malgorzata.pdf339.71 KB