Dyżury lektorskie 2016/2017, Adresy mailowe | Studium Języków Obcych

Dyżury Lektorskie semestr letni 2016/2017 - Plany

SJO
środa, 29 marca 2017 roku, 13:12

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

Wtorek

godz 9 45 - 11 15 WFil sala 4.11

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

Wtorek

Środa

godz 14 45 - 15 30 WNS sala S341

godz 14 45 - 15 30 WNS sala S316

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

Środa

Czwartek

godz 15 00 - 15 45 sala 620

godz 15 00 - 15 45 sala 620

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

Środa

godz 13 30 - 15 00 WPiA sala 1026

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

kasia.marcinkiewicz@wp.pl

Poniedziałek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala C104

Bilau Tomasz

t.bilau@interia.pl

Piątek

godz 13 30 - 15 00 WBiol sala C108

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

Piątek

godz 13.00 - 14 30 WE sala 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

Piątek

godz 11 15 - 12 45 WPiA sala 1026

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

Wtorek

Piątek

godz 9 00 - 9 45 WNS sala A302

godz 9 00 - 9 45 WNS sala A205

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

Środa

Czwartek

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

godz 10 45 - 11 30 WE sala 607

Cich Iwona

cich-jan@wp.pl

Czwartek

godz 13 00 - 14 30 WE sala 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

Środa

Piątek

godz 11 15 - 12 00 WHist sala 109

godz 11 15 - 12 00 WHist sala 10/16

Dużyńska Violetta

viduzynska@poczta.onet.pl

Piątek

godz 9 30 - 11 00 WOceano sla 502

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

Czwartek

godz 8 00 - 9 30 WNS sala S421

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

Piątek

godz 11.10 - 13.00 WNS s. S421 (od 31 marca 2017)

godz.13.15 -14.45 WNS s, S421 (do 24.03.2017)

Gałecki Radosław

radoslaw.galecki@ug.edu.pl

Poniedziałek godz 11 00 - 12 30 WE sala 628

Gawin Monika

aventura.gdansk@wp.pl

Środa

godz 10 00 - 11 30 WE sala 606

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

Piątek godz 11 00 - 12 30 WPiA sala 1026

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

godz 11 45 - 12 30 WMFiz sala 138

godz 11 45 - 12 30 WMFiz sala 138

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

Wtorek

godz  11 15 - 12 45 WPIA sala 1025

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

Sobota

godz 11 30 - 13 00 WNS sala S421

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

Środa

Piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

godz 8 45 - 9 30 WNS sala C203

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

Środa

Czwartek

Piątek

godz. 14.45-15.15 WE s. 628

godz. 11.15-11.45 WE s. 628

godz. 11.15-11.45 WE s. 628

Kalwasińska Anna

ankalwas@wp.pl

Środa

godz 11 30 - 13 00 WE sala 607

Karaś Alicja

iwona-karas@gazeta.pl

Środa

Czwartek

godz 11 00 - 11 30 WHist sala 2.13

godz 12 00 - 13 00 WNS sala B104

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

Poniedziałek

Środa

godz 11 15 - 12 00 W Fil sala 4.30

godz 13 15 - 14 00 WE sala 605

Klipo Wanda

wanpo@gnu.univ.gda.pl

Wtorek  

Środa

godz. 18.30-19.15 WH s. 4.11

godz. 12.30-13.15 WE s. 606

Kmieć – Sabura Jolanta

sjojks@ug.edu.pl

Czwartek

godz. 16.30-18.00 WPiA s. 1026

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

Środa

godz 16 30 - 18 00 WFil sala 3.4 lub 4.11

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

Poniedziałek

Czwartek

godz 11 00 - 11 45 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

godz 9 15 - 10 00 WNS sala S410

godz 9 15 - 10 00 WNS sala S410

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

Wtorek

godz 8 00 - 9 30 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

Poniedziałek

godz 13 00 - 14 30 WMFiz sala 138

Kuchta Jacek

sjojk@univ.gda.pl

 

 

Kudlik Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

Środa

godz 10 00 - 11 30 WE sala 626

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

Czwartek

godz 11 30 - 11 00 WE sala 606

Kupper Lucyna

lkupper.bigben@wp.pl

Piątek godz 8 00 - 9 30 WPiA sala 1025

Kwiatek Małgorzata

sjomkw@ug.edu.pl 

Wtorek

Czwartek

godz 13 45 - 14 30 WMFiz sala 138

godz 13 45 - 14 30 WMFiz sala 138

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

Wtorek

godz 10 - 11 30 WNS sala S342

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

Poniedziałek

Wtorek

godz 11 15 - 12 00 WPiA sala 1026

godz 11 15 - 12 00 WPiA sala 1026

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

Poniedziałek

Środa

godz 10 45 - 11 30 WE sala 628

godz 14 30 - 15 15 WE sala 628

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

Poniedziałek

godz 10 55 - 12 25 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

Czwartek

Piątek

godz 9 00 - 9 45 WNS sala S342

godz 10 15 - 11 00 WE sala 628

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

Piątek

godz 9 45- 11 15 WE sala 607      I tydzień

godz 11.30 - 13 00 WE sala 607   II tydzień

Michałowska Mirosława

sjomm@ug.edu.pl

Poniedziałek

Piątek

godz 9 30 - 10 15 WOcean sala 504

godz 9 15 - 10 00 WOcean sala 504

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

Czwartek

Piątek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

Poniedziałek

godz. 11.15-12.45 WNS s. S421

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

Poniedziałek

godz 12 15 - 13 45 WMFiz sala 148

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

Wtorek

Środa

godz 7 30 - 8 15 WBiotech sala 32

godz 10 45 - 11 30 WChem sala C310/314

Musielska Iwona

sjoimu@ug.edu.pl

Wtorek

Środa

godz  10 45 - 11 30 WE sala 626

godz 15 00 - 15 45 WE sala 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

Wtorek

Piątek

godz. 13.45-14.30 WMFiI s. 130

godz. 13.30-14.15 WMFiI s. 130

Niska Marie

m.niska@ug.edu.pl     sjomn@ug.edu.pl

Środa

godz. 9.30-11.00 WE s. 618

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

Piątek

godz 10 45 - 12 15 WE sala 608

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Pakalska Emilia

ep@ezpoland.eu

Poniedziałek

Czwartek

godz 13 15 - 14 00 WBiol sala A203

godz 13 15 - 14 00 WBiol sala B200

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

Wtorek

Czwartek

godz 11 00 - 11 30 WE sala 624

godz 13 00 - 14 00 WNS sala D305

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

Środa

Czwartek

Piątek

godz 13 00 - 13 30 WE sala 628

godz 11 15 - 11 45 sala 628

godz 11 15 - 11 45 sala 628

Popkiewicz Maria

sjomp@ug.edu.pl

Czwartek

godz. 11.10-12.40 WPiA s. 1026

Puzyrewska Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

Wtorek

Czwartek

godz. 9.30-10.15 WPiA s. 2006

godz. 10.30-11.15 WPiA s. 2006

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

Piątek

godz 9 30 - 11 00 WE sala 608

Rougier Nicolas

n.roug@interia.pl

Czwartek

godz  11 15 - 12 45 WNS sala D209

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

Wtorek

godz 11 30 - 13 00 WNeofil sala 278

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

Środa

godz 14 15 - 15 15 WHist sala 4.11

Somogyi Mieczysław

sjomfs@univ.gda.pl

Wtorek

Czwartek

godz 16 30 - 17 00 WChem sala C314

godz 15 00 - 16 30 WChemii sala C314

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

Poniedziałek

Czwartek

godz 14 30 - 15 15 WNS sala S412

godz 8 45 - 9 30 WNS sala S412

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

Poniedziałek

godz. 11.00-12.30 WE sala 608

Stelmasiewicz Maria

maria@stelmasiewicz.net

Wtorek

godz 9 00 - 9 45 i 13 00 - 13 45 WHis sala 2.2

Swebocka Alina

sjoas@ug.edu.pl

Środa

Piątek 31.03.2017 i 07.04.2017 konsultacje odwołane

godz 11 15 - 12 00 WPIA sala 1026

godz 11 00 - 11 45 WE sala 604

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

Wtorek

godz 9 45 - 11 15 WHist sala 4.11

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

Środa

Czwartek

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

godz 11 15 - 12 00 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

sjohg@ug.edu.pl

Poniedziałek

Środa

godz 13 00 - 13 45 WNS C201

godz 12 15 - 13 00 WE sala 628

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

Środa

godz 10 00 - 11 30 WE sala 605

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

Poniedziałek

Wtorek

godz. 10.45-11.15 WZ C1 i 13.00-13.30 WE s. 417

godz. 13.00-13.30 WE s. 417

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

Piątek


godz 13 00 - 14 30 WNS sala C103

Tuczyńska Joanna

arohi@wp.pl

Czwartek

godz 11 30 - 13 00 WNS sala S313

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

Wtorek

Czwartek

godz 13 30 - 14 15 WMFiz sala 138

godz 13 45 - 14 30 WMFiz sala 138

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

Czwartek

godz 9 00 - 10 30 WE sala 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl


Wtorek

godz 9 30 - 10 30 WCHem sala C314

godz 14 00 - 14 30 MFiz sala 138

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl

Wtorek

Czwartek

godz 12 15 - 13 00 WH Bielańska sala 74

godz 12 30 - 13 15 WBiotech sala 031

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

Czwartek

godz. 9.30-11.00 WE pok. 607

 

 

Plany Zajęć
ZałącznikWielkość
PDF icon andrzejewski_piotr.pdf264.82 KB
PDF icon barczewski_wojciech.pdf190.54 KB
PDF icon berger_izabela.pdf200.82 KB
PDF icon bernuy-kotlenga_gladys.pdf189.29 KB
PDF icon bialostocka_marcinkiewicz_katarzyna.pdf194.29 KB
PDF icon bilau_tomasz_semstr_letni.pdf194.47 KB
PDF icon blaszkowska_agnieszka.pdf193.78 KB
PDF icon broniewska_-lenarczyk.pdf195.8 KB
PDF icon cich_iwona.pdf268.35 KB
PDF icon chmielewska_joanna.pdf330.09 KB
PDF icon chyla_bogdan_.pdf274.02 KB
PDF icon dulska_anna.pdf190.47 KB
PDF icon duzynska_violetta.pdf192.58 KB
PDF icon gagan_david.pdf188.03 KB
PDF icon gagan_marianna.pdf193.43 KB
PDF icon galecki_radoslaw.pdf195.12 KB
PDF icon gawin_monika.pdf187.72 KB
PDF icon golata-chojnowska.pdf123.62 KB
PDF icon grzelczak_henryk.pdf202.44 KB
PDF icon janiak_sieniawska_anna.pdf273.19 KB
PDF icon jedrzejak_danuta.pdf186.73 KB
PDF icon judycka_zofia.pdf292.59 KB
PDF icon kaczmarek_wieslawa.pdf259.2 KB
PDF icon kalwasinska_anna.pdf59.85 KB
PDF icon karas_iwona.pdf195.15 KB
PDF icon kaufhold_jolanta.pdf193.14 KB
PDF icon klipo_wanda.pdf190.49 KB
PDF icon kmiec-sabura_jolanta.pdf284.93 KB
PDF icon komorowska_magdalena.pdf272.54 KB
PDF icon konkolewska_lucyna.pdf273.4 KB
PDF icon kortas_katarzyna.pdf189.27 KB
PDF icon krzywanska_frankowska_emilia.pdf193.4 KB
PDF icon kubica_alicja.pdf193.19 KB
PDF icon kudlik_malgorzta.pdf180.58 KB
PDF icon kuleta_rafal.pdf187.9 KB
PDF icon kupper_lucyna.pdf276 KB
PDF icon kwiatek_malgorzata.pdf270.56 KB
PDF icon kwiatkowska_bozena.pdf270.36 KB
PDF icon landsman-kwapinska_joanna.pdf269.36 KB
PDF icon lubich-pyrzowska_barbara.pdf191.05 KB
PDF icon luczak_anna.pdf269.24 KB
PDF icon makara_joanna.pdf186.28 KB
PDF icon mezenska_iwona.pdf186.1 KB
PDF icon michalowska_miroslawa.pdf225.6 KB
PDF icon miodonska_ewa.pdf273.25 KB
PDF icon moran_magdalena.pdf132.47 KB
PDF icon moszczynska-janicka_irena.pdf195.07 KB
PDF icon mrozek_ewa.pdf200.8 KB
PDF icon musielska_iwona.pdf189.18 KB
PDF icon niklas_katarzyna.pdf276.68 KB
PDF icon niska_marie.pdf186.76 KB
PDF icon olczyk_przemyslaw.pdf194.07 KB
PDF icon pakalska_emilia.pdf192.89 KB
PDF icon pawlowska_beata.pdf189.05 KB
PDF icon pettke_elwira.pdf187.48 KB
PDF icon popkiewicz_maria.pdf184.71 KB
PDF icon puzyrewska_joanna.pdf279.07 KB
PDF icon radzikowski_piotr.pdf189.3 KB
PDF icon rougier_nicolas.pdf285.92 KB
PDF icon ruta_adriana.pdf374.66 KB
PDF icon sajewicz_marek.pdf281.32 KB
PDF icon somogyi_mieczyslaw.pdf196.26 KB
PDF icon stanek-kozlowska_marzanna.pdf282.95 KB
PDF icon stefanska-ulanowska_grazyna.pdf278.6 KB
PDF icon stelmasiewicz_maria.pdf185.65 KB
PDF icon swebocka_alina.pdf188.97 KB
PDF icon szabala_andrzej_.pdf191.93 KB
PDF icon szczepaniak_malgorzata.pdf116.1 KB
PDF icon szpilczynska_hanna.pdf193.45 KB
PDF icon szymianiec_agnieszka.pdf277.85 KB
PDF icon sliwinska-izabela.pdf114.55 KB
PDF icon tomaszewska_anna.pdf191.39 KB
PDF icon tuczynska_joanna.pdf277.24 KB
PDF icon walowski_zbigniew.pdf112.58 KB
PDF icon warnke_anna.pdf288.59 KB
PDF icon wojcik-rogatka_agnieszka.pdf198.68 KB
PDF icon zaleska_joanna.pdf334.11 KB
PDF icon zawisza_malgorzata.pdf275.78 KB