Dyżury lektorskie 2016/2017, Adresy mailowe | Studium Języków Obcych

Dyżury lektorskie w czasie wakacji 2016/2017 (nie obowiązują podczas urlopu)

SJO
środa, 19 lipca 2017 roku, 14:43

Lektor

Dzień

Godziny konsultacji

Andrzejewski Piotr

piotr.andrzejewski@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Barczewski Wojciech

sjowb@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE pok. 608

Berger Izabela

sjoib@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 605

Bernuy – Kotlenga Gladys

sjogbk@ug.edu.pl

czwartek

godz . 9.00-10.30 WE s.605

Białostocka-Marcinkiewicz Katarzyna

k.marcinkiewicz@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Bilau Tomasz

tomasz.bilau@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Błaszkowska Agnieszka

sjoab@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 624

Broniewska – Lenarczyk Magdalena

sjombl@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Chmielewska Joanna

j.chmielewska@ug.edu.pl

czwartek

godz 9.00-10.30 WE s. 628

Chyła Bogdan

sjobc@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 607

Cich Iwona

sjoic@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 607

Dulska Anna

anna.dulska@ug.edu.pl

sjoadu@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00- 10.30 WE s. 628

Dużyńska Violetta

v.duzynska@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s.628

Gagan David

sjodg@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Gagan Marianna

brcmk@ug.edu.pl

czwartek

 

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

 

Gałecki Radosław

radoslaw.galecki@ug.edu.pl

   

Gawin Monika

monika.gawin@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 606

Gołata – Chojnowska Mirosława

sjomgs@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Grzelczak Henryk

sjohgr@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Janiak – Sieniawska Anna

sjoajs@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Jankowska Hanna

hanna.jankowska@ug.edu.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Jędrzejak Danuta

sjodj@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Judycka Zofia

sjozj@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

Kaczmarek Wiesława

sjowka@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Kalwasińska Anna

ankalwas@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 607

Karaś Alicja

a.karas@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Kaufhold Jolanta

jolanta.kaufhold@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 605

Klipo Wanda

wanpo@gnu.univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 606

Kmieć – Sabura Jolanta

sjojks@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 607

Komorowska Magdalena

m.komorowska@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Konkolewska Lucyna

sjolk@gnu.univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

Kortas Katarzyna

kknjokk@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Krzywańska – Frankowska Emilia

sjoekf@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

Kubica Alicja

sjoak@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Kuchta Jacek

sjojk@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 607

Kudlik Małgorzata

m.kudlik@ug.edu.pl

wtorek 22.08, 29.08, 19.09, 26.09

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 626

godz  9 00-10 30 We sala 626

Kuleta Rafał

rafal.kuleta@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-11.30 WE sala 606

Kupper Lucyna

lucyna.kupper@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Kwiatek Małgorzata

sjomkw@ug.edu.pl 

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Kwiatkowska Bożena

sjobk@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 607

Landsman – Kwapińska Joanna

sjojlk@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Lubich – Pyrzowska Barbara

sjoblp@ug.edu.pl

czwartek

 

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

 

Łuczak Anna

sjoal@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

Makara Joanna

joanna.makara@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9. 00 - 10.30 WE s. 628

Mężeńska Iwona

sjoim@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 607   

Michałowska Mirosława

sjomm@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Miodońska Ewa

sjoemi@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

Moran Magdalena

sjommo@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Moszczyńska – Janicka Irena

i.janicka@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 626

Mrozek Ewa

sjoem@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Musielska Iwona

sjoimu@ug.edu.pl

czwartek

środa

godz. 9.00-10.30 WE sala 626

godz. 10.00-11.30 WE pok. 626

Niklas Katarzyna

sjokn@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Niska Marie

m.niska@ug.edu.pl     sjomn@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 618

Olczyk Przemysław

przemyslaw.olczyk@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30  WE sala 608

Olszewska Krystyna

olszkry@op.pl

W roku 2016/2017 nie prowadzi zajęć  

Pakalska Emilia

emilia.pakalska@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Pawłowska Beata

beata.pawlowska@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 624

Pettke Elwira

sjoep@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Popkiewicz Maria

sjomp@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 607

Puzyrewska - Deja Joanna

j.puzyrewska@ug.edu.pl

czwartek

środa 05.07.

godz. 9.00-10.30 WE s. 607

godz. 10.00-11.30 ul. Bielańska Gdańsk, s. 74

Radzikowski Piotr

sjopr@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9 00 - 10.30 WE s. 608

Rougier Nicolas

nicolas.rougier@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 618

Ruta Adriana

sjoar@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Sajewicz Marek

sjoms@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 618

Somogyi Mieczysław

sjomfs@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Stanek – Kozłowska Marzanna

filmsk@ug.edu.pl

czwartek 29.06

czwartek 29.06

godz. 11 30.-13.00 WE s. 607

godz. 9.00-10.30 WNS s. S412

Stefańska – Ulanowska Grażyna

sjogsu@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 608

Stelmasiewicz Maria

maria.stelmasiewicz@univ.gda.pl

czwartek

 

godz. 9.00-10.30 WE s. 628

 

Swebocka Alina

sjoas@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek

godz. 10 00-11.30 WE pok. 604

godz. 11.30-13.00 WE pok. 604

Szabała Andrzej

sjoasza@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 608 lub 628

Szczepaniak Małgorzata

sjomsz@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE sala 628

Szpilczyńska Hanna

sjohg@ug.edu.pl

czwartek

godz. godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Szymianiec Agnieszka

sjoasz@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30  WE sala 605

 

Śliwińska Izabela

sjois@univ.gda.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s.

Tomaszewska Anna

sjoat@ug.edu.pl

 czwartek


godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Tuczyńska Joanna

arohi@wp.pl

czwartek

godz. 9.00-10.30  WE s. 628

Wałowski Zbigniew

sjozw@ug.edu.pl

 czwartek

godz. 9.00-10.30 WE s. 608

Warnke Anna

sjoaw@ug.edu.pl

czwartek

godz. 9 00 - 10 30 WE sala 607

Wójcik – Rogatka Agnieszka

a.wojcik@ug.edu.pl

   

Zaleska Joanna

sjojz@ug.edu.pl


czwartek


godz. 9.00-10.30 WE s. 628

Zawisza Małgorzata

sjomz@ug.edu.pl

czwartek

poniedziałek 4.09.2017

piątek 15.09.2017

godz. 9.00-10.30 WE s. 607

godz 10 00 - 11 30 WE sala 619

godz 10 00 - 11 30 WE sala 619

 

 

Plany Zajęć